Priešgaisrinė saugaProjektuojame, įrengiame ir prižiūrime įvairias gaisro židinio aptikimo ir signalizavimo sistemas. Modernizuojame jau įrengtas konvencines ir adresines sistemas, konsultuojame, šaliname gedimus.

Geros kainos ir kokybiškai atlikto darbo garantija!
Daugiau informacijos El. paštu - info@sistemosapsaugai.lt arba skambinkite telefonais, nurodytais įmonės kontaktuose.


   Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos nauda
 Priešgaisrinės apsaugos tikslas yra apsaugoti žmones nuo didžiausio naikintojo – ugnies. Laiku aptiktas gaisro židinys padeda išvengti didesnių pasėkmių, suveikusi priešgaisrinė sistema padeda užkirsti kelią gaisrui dar iki jam prasidedant. Suveikimas patvirtinamas specifiniu sirenos garsu, įspėdama apie gresiantį pavojų aplinkinius žmones arba apsaugos tarnybos pultą. Nustatyta, kad vidutinio dydžio medinis namas gali visiškai sudegti per 30-60 minučių. Taigi, labai svarbu laikytis taisyklių ir reikalavimų, kurių paisant būtų užtikrinta priešgaisrinė sauga. Taip pat laikantis nustatytų reikalavimų sumažėtų gaisrų ir nelaimingų atsitikimų skaičius, nes gaisrai padaro daug didžiulių nuostolių: sunaikina daugeli metų kauptą turtą, nepakartojamas kultūros ir meno vertybes, brangius įrenginius, unikalius pastatus ir pan. Pasirūpinkite savo turto, bei artimųjų apsauga.
 
Greita prekių paieška

Įveskite prekės pavadinimą arba tikslų modelį:
 Kontaktai

Mob. tel.:  +370 600 66120
                +370 679 59109

El. paštas: info@sistemosapsaugai.lt
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Pietų pertrauka: 12:00 - 13:00

Kilo klausimų? Klauskite

Viršuje įveskite savo el. pašto adresą arba telefono numerį ir saugos kodą: 8945. Apatiniame laukelyje klausimą ar pastabą.
Plačiau susipažinkite su mūsų privatumo politika.